Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

İşaret Dilinde Aşk

Paul McCartney Şubat ayında çıkan “Kisses on the bottom” albümdeki My Valentine isimli parçasına klip çekti. Bu güzel parçanın klibinde de dünyaca ünlü oyuncuları oynatarak klibinden oldukça fazla söz ettirdi dünya basınında. Klipte işaret dilini kullanarak şarkının sözlerine eşlik eden kişiler , Natalie Portman ve Johnny Depp olunca ilgide büyük oldu.

Klibin yönetmenliğini bizzat kendisi üstlenen McCartney, klibe üç farklı versiyon çekti. Bir tanesinde Portman ve Depp birlikte bulunurken, diğer iki versiyonda ayrı ayrı yer aldılar. Hatta Johnny Depp tek başına yer aldığı klipte şarkının gitarlarını da çaldı. Orjinal versiyonda ise bu işi Eric Clapton üstlenmişti.

Klibe Los Angeles’ta promiyer de yapıldı. Maşallah Hollywood prodüksiyonu gibi olunca ünlü akınına uğramış bir gecede kaçınılmaz olmuş elbette. Gwen Stefanie, Reese Whiterspoon, Orlando Bloom, Miranda Kerr katılan süper ünlü insanlardan sadece bir kaçı.
Klip çok dikkat çekici olmuş olabilir ama ben parçayı da pek severek dinliyorum. Huzurlarınızda My Valentine…

 

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment